Klubík

Zveme všechny děti od 2 do 4 let a jejich maminky, aby s námi přišly poznávat království lesních skřítků, sdílet radost ze společného hraní, zpívání a tvoření. Bílovické lesy jsou plné překvapení.

KDY: každý čtvrtek od 9:30 do 11:00 hodin, začínáme 11. dubna 2019, celkem proběhne 10 setkání (do 13. června)

KDE: v zahradě Palackého 181, Bílovice n. Svitavou – kousek za sokolovnou

ZA KOLIK: 890 Kč za 10 setkání, jednorázový vstup za 100 Kč (max. 3 platby), poměrná část z platby se vrací při absenci na 4 a více po sobě jdoucích setkáních

Přihlásit se do klubíku

S SEBOU: Touhu trávit čas v přírodě a objevovat ji na vlastní oči, uši, nos i jazýček a tomu přizpůsobené venkovní oblečení, případně i náhradní oblečení. V dešti nezapomeňte holínky. Pro výtvarnou aktivitu zástěrku nebo starší tričko. V chladném počasí raději o vrstvu navíc a rukavičky.

V době konání Klubíku v Bílovicích jsou školkové děti na dopoledním výletě. Zázemí školky tedy slouží pro potřeby účastníků klubíkových setkání. Máme se tedy v případě nepříznivého počasí kde schovat, ohřát, převléci či posvačit.

Rodiče i děti mají touto cestou také možnost seznámit se s prostředím a praxí vzdělávání v lesní školce a zjistit, zda je lesní školka právě pro ně.