Letní tábory 2019

Každoročně naše školka nabízí až sedm tématických příměstských táborů. Tábory jsou určeny pro děti zhruba od 3 do 7 let (po domluvě je možné přihlásit i malé školáky – sourozence předškoláků). Tábor probíhá vždy jeden týden. Režim dne je velmi podobný běžnému školkovému dni. Je koncipován tak, aby odpovídal věkové kategorii dětí uvedené u jednotlivých turnusů. Tábory vedou 2 pedagogičtí pracovníci naší lesní školky. Respektující přístup ze strany průvodců je samozřejmostí. Program probíhá vždy částečně na zahradě lesní školky a také v okolních lesích.

Vyplnit přihlášku na tábor

Přehled jednotlivých táborů

Termín Věkové rozmezí dětí Název tábora Popis tábora
8. – 12. 7. 4 – 6 let Jednorožec(zcela zaplněn) Týden plný třpytek, duhy a jednorožců!
15. – 19. 7. 3 – 5 let Rok na vsi Jaké to bylo, když byly naše prababičky malé holky a pradědové malí kluci? Co jedli, pili, jak si hráli a kde spali? Týden zaměřený na tradice a tvoření z přírodnin je otevřen všem holkám a klukům od 3 do 5 let.
22. – 26. 7. 4 – 7 let Lotrando a Zubejda Tábor s podtitulem známé hudební pohádky bude prodchnut písničkami, loupežnickými výpravami, smutnou princeznou a putováním za prací. Děti čeká spoustu akčních her, kreativních aktivit a hudebních hrátek.
29. 7. – 2. 8. 4 – 7 let Buddhova dobrodružství Vydejte se s námi na cestu do země Buddhových pohádek. Cestou nás bude provázet jóga, akrobatická, balanční cvičení a tanec. Výrobíme si lapače snů i meditační polštářky. A můžete se těšit na mnohé další kreativní a voňavé tvoření. Těšíme se na všechny jogíny a tvořivé dušičky ve věku 4 – 7 let!
5. – 9. 8. 5 – 8let Lesní manéž Mauglí Akční tábor plný pohybu zaměřený na balanční cvičení a rozvoj pohybových dovedností. V průběhu tábora postavíme cirkusový stan, vyzkoušíme provazochodectví, akrobatickou jógu, žonglování, lanové aktivity a mnoho dalšího. Těšíme se na všechny nadšené cirkusáky ve věku 5-8 let!
12. – 16. 8. 5 – 7 let Záhady zvířecí říše Objevování fascinujících detailů zvířecí říše a vyzkoušení si jich na vlastní kůži. Tábor je určený pro děti od 5 do 7 let.
19. – 23. 8. 3 – 5 let Indiáni z kmene Wayope(zcela zaplněn) V indiánském kmenu Waope to vře. Lovci se právě přesunuli do nových lesů a čeká je týden plný průzkumů a objevování, her, dobrodružství a v neposlední řadě tvoření. Tábor je určený pro kluky i holky od 3 do 5 let.

Vyplnit přihlášku na tábor

Potvrzení o registraci a pokyny k platbě vám zašleme do pár pracovních dní.

Ceny pro veřejnost:

  • Cena  = 2400 Kč
  • Cena pro sourozence = 2200 Kč

V ceně je zahrnuto: oběd, odpolední svačinka, pití po celý den, veškeré pomůcky a materiál, lektorné, pojistné

Zálohy a platby

  • Zálohu 50 % je třeba uhradit do 14 dní od přihlášení.
  • Doplatek 50 % je nutno uhradit do konce května. Poté je místo nabídnuto náhradníkovi.

Storno poplatek

  • Odhlášení dítěte déle než 30 dnů před začátkem tábora = storno poplatek 50 % z celkové ceny.
  • Odhlášení dítěte 30 a méně dní před začátkem tábora = storno poplatek 100 %. Je možné za sebe bezplatně poslat náhradníka, který musí splňovat předpoklady pro tábor. A musí být schválen hlavním průvodcem tábora.