Léto u skřítků

Každoročně náš kub nabízí tématické příměstské tábory pro děti zhruba od 3 do 9 let. Tábor probíhá vždy jeden týden. Režim dne je velmi podobný běžnému školkovému dni. Je koncipován tak, aby odpovídal věkové kategorii dětí uvedené u jednotlivých turnusů. Tábory vedou 2 pedagogičtí pracovníci naší lesního klubu. Respektující přístup ze strany průvodců je samozřejmostí. Program probíhá vždy částečně na zahradě lesního klubu a také v okolních lesích.

Přehled příměstských táborů v roce 2021

Termín Věkové rozmezí dětí Název tábora Popis tábora
7. – 9. 7. menší děti Příměstský klubík pro mámy/táty s dětmi Zveme vás na třídenní klubík pro mámy/táty s dětmi plný letního tvoření, her, pohybu, písniček a sdílení. Klubík bude věkově zaměřený spíše na batolata a předškolní dětí, ale mohou se účastnit a zapojit také starší sourozenci. Tábor vede Martina Hoffmanová, účastnit se budou i její děti.
Kapacita je 8 rodin (1 máma/táta + neomezený počet jejích/jeho dětí, věkově neomezeno).
PLNĚ OBSAZENO
12. – 16. 7. 4 – 9 let Ledové království 1 Příběh Anny a Elsy zná mnoho z nás – ale už vás někdy Elsa, Anna, Olaf, Kristoff a Sven provedli k poznání vašeho vlastního příběhu? Jaký je tvůj svět venku, a jaký je uvnitř? Co ti dělá radost? Co tě na tomto světě zajímá? Co ti jde snadno? Co tě naopak nebaví, nebo dokonce štve? Je něco, z čeho máš strach? Víš, že strach může být dobrý kamarád? Jaké emoce jsou ti příjemné? Jsou nějaké pocity, kterým se vyhýbáš? Jaké jsou tvé silné schopnosti a dary? To vše nám naši známí hrdinové pomohou prozkoumat. Zveme děti od 4 do 9 let, holčičky i kluky, na příměstský tábor plný příběhů, her, pohybu, tvoření, písniček a ledu. Těší se Martina Hoffmanová a Zuzana Kulichová. Martina i Zuzka s sebou budou mít vlastní děti.
Přihlásit se

Poslední volné místo

19. – 23. 7. 4 – 7 let Z košíku moudrosti našich předků …aneb týden s řemesly a vůní starých receptů a bylinek.
Co vás čeká? Týden experimentování – s rukama od těsta, hlíny, medu, čokolády, mýdla.. zvuky letní přírody, pohybové “hry” na motivy daných řemesel. Tábor povedou Zuzana Minaříková, Daniela Matejovičová a Klára Říhová; Daniela a Klára s sebou budou mít vlastní děti.
Přihlásit se

Poslední volné místo

26. – 30. 7. 3 – 6 let O víle Silence, skřítku Juliánovi a zrzavé lišce z údolí Liščí dobrodružství začíná! Divoká luční pohádka plná tance, muziky, květin, bylinek a zajímavostí ze života lišek a přírody. Tábor povedou Zuzana Minaříková a Anna Janebová.
PLNĚ OBSAZENO
2. – 6. 8. 4 – 8 let Malovaná hudba Tábor bude zaměřen na rozvoj hudebních a výtvarných schopností a dovedností, prostřednictvím jejich společných pravidel. Obsahem bude hra na hudební nástroje, zpěv a dovednosti improvizace spojeny s abstraktní malbou a pohybem. Vhodné pro všechny, kteří mají rádi hudbu a barvy. Pro děti ve věku 4-8 let. Tábor povedou Tereza Blažková a Daniel Preisler.
Přihlásit se
9. – 13. 8. 4 – 9 let Ledové království 2 Tentokrát nám příběh Arendellského království otevírá svět živlů. Dovolíme tichému hlasu naší intuice zavést nás do kouzelného lesa, abychom zde prozkoumali taje ohně, vzduchu, země a vody? Co nebo kdo propojuje tyto čtyři elementy – co je to pátý element? Na živelné dobrodružství se mohou těšit holky a kluci od 4 do 9 let – na příměstský tábor plný příběhů, her, pohybu, tvoření, písniček a fantazie. Těší se Martina Hoffmanová (se svými dětmi) a Jana Šťastná.
Přihlásit se

Poslední 2 volná místa

16. – 20. 8. 5 – 7 let Lesní dobrodružství Co v lese roste a kdo v něm žije? A co všechno se v něm dá dělat? Pojďte poznat les všemi smysly, zahrát si spoustu her, postavit si tajnou skrýš, pozorovat živočichy a naučit se rozdělat si oheň! Tábor plný her a poznávání povede Tereza Vlachová a Eva Kotašková.
Přihlásit se

Ceny pro veřejnost:

Příměstský klubík pro mámy/táty s dětmi

 • 1600 Kč/rodina
 • obědy: 75 Kč/oběd pro děti, 140 Kč/oběd pro dospělé

Ostatní tábory

 • 2200 Kč/dítě
 • obědy: 75 Kč/den

Svačiny si dětí nosí vlastní.

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál, lektorné a pojistné.

Platební podmínky

 • Přijaté přihlášky jsou brány jako závazné.
 • Po přijetí přihlášky Vám budou zaslány konkrétní informace

Storno podmínky

 • Odhlášení dítěte déle než 30 dnů před začátkem tábora = storno poplatek 50 % z celkové ceny
 • Odhlášení dítěte 30 a méně dní před začátkem tábora = storno poplatek 100 %. Je možné za sebe bezplatně poslat náhradníka, který musí splňovat předpoklady pro tábor a musí být schválen průvodci tábora.

Další informace

 • Tábory probíhají vždy od 8.30-16 hodin z převážné části venku na zahradě a v okolních lesích a to za každého počasí.
 • Zázemí využívají děti na poobědový odpočinek a také na oběd v případě deště.
 • Změna průvodců na táborech vyhrazena.
 • Před zahájením tábora Vám budou zaslány podrobné informace o táboře s kontakty na jednotlivé průvodce tábora.

Konání a průběh táborů může ovlivnit aktuální vývoj epidemie. Pokud by se tábory z nařízení vlády nemohly uskutečnit, vrátíme přihlášeným celou zaplacenou částku.

S případnými dotazy se obracejte na Michaelu Maresovou – e-mail: ahoj@lesniskritci.cz, telefon: 607 027 087