Klubík

Klubík v roce 2018 povyrostl a rozšířil se do Obřan na Kafaru

Zveme všechny děti od 2 do 3 a půl let, aby s námi přišly odkrývat tajemství a bohatství jarní přírody, sdílet radost ze společného hraní, zpívání a tvoření do našeho Klubíku. Zveme všechny rodiče či prarodiče k návratu do kouzelného času dětství, kde neexistuje nic důležitějšího než tady a teď. Zveme Vás všechny, děti a (pra)rodiče užít si jaro plnými doušky ve vnitřních i venkovních prostorách Kafary a na zahradě Lesních Skřítků v Bílovicích nad Svitavou.

KDY a KDE: od 9:30 do 11:00 hod (začínáme 6. března 2018)
– každé úterý: Kafara, Fryčajova 78/16, Brno Maloměřice a Obřany
– každou středu: Zahrada Lesního klubu Lesní skřítci Bílovice nad Svitavou, Husova 57

CENA: První vstup bude stát 70 Kč/dítě, 90 Kč při každém dalším jednorázovém vstupu NEBO lze si předplatit 4 vstupy za 280 Kč.

S SEBOU: Touhu trávit čas v přírodě a objevovat ji na vlastní oči, uši, nos i jazýček a tomu přizpůsobené venkovní oblečení, případně i náhradní oblečení. V teplém počasí a v dešti holínky, pro výtvarnou aktivitu zástěrku nebo starší tričko. V chladném počasí raději o vrstvu navíc pro děti i pro rodiče a rukavičky.

V době konání Klubíku v Bílovicích jsou školkové děti na dopoledním výletě, nebo v Montessori klubu. Zázemí školky tedy slouží pro potřeby účastníků klubíkových setkání. V Obřanech nám je k dispozici komfortní interiér kulturní fary Kafary. Máme se tedy v případě nepříznivého počasí kde schovat, ohřát, převléci či posvačit.

Rodiče i děti mají touto cestou také možnost seznámit se s prostředím a praxí vzdělávání v lesní školce a zjistit, zda je lesní školka právě pro ně.

Těší se na Vás Martina Hoffman, tel: 773 571 125, lesniskritci@email.cz