Jak nás můžete podpořit?

I přes školné je rozpočet klubu napnutý.
Důležitou roli tak pro nás hrají dary a dobrovolnictví.

Jak nás můžete aktuálně podpořit:

 • finanční podpora jakoukoli částkou na účet školky. O přesném využití vámi darované částky budete v případě zájmu informováni, případně můžete darovat částku ke konkrétnímu, vámi zvolenému účelu
  – příspěvek na pokrytí provozu (nájem, platy pedagogů)
  – příspěvek na nákup materiálu a pomůcek pro děti
  – příspěvek na rozvoj školní zahrady a budování herních prvků
  – jiné
 • propagací školky a šířením informací o volných místech pro nové skřítky (letáček obdržíte na dotaz prostřednictvím fb zprávy, nebo mailem: lesniskritci@email.cz)
 • pomocí při hledání fundraisera nebo kohokoli, kdo by byl ochoten školku podpořit – odměna ve formě provize ze sehnaných finančních zdrojů
 • formou nefinančních darů od vás či vašeho zaměstnavatele. Poptáváme
  – jakýkoli materiál a drobné pomůcky na tvoření související s programem ve školce – pastelky, barvy, papíry, korálky apod.
  – deky pro odpočinek dětí, hračky a stavebnice z přírodních materiálů, dětské nářadí
  – stavební materiál pro opravy, budování a rozvoj zázemí, dřevo na topení, seno, slámu a krmení pro naše králíky a morčátka
 • máte-li jakoukoli jinou vizi či nápad jak školku podpořit, nebo máte cokoli co vám přebývá a máte pocit, že by to pro nás mohlo být užitečné, kontaktujte nás prosím na adrese: lesniskritci@email.cz, nebo telefonicky na čísle: 607 027 087. Děkujeme.


V tuto chvíli nám navíc můžete pomoci nákupem či najitím kupce na jeden z obrazů Libora Veselého. Celý výtěžek z prodeje jednoho obrazu půjde na podporu lesní školky a jejího dalšího plnohodnotného vzdělávání v duchu lesní pedagogiky.
Obraz si můžete vybrat na webu www.libor-vesely.com nebo po domluvě s malířem přímo v ateliéru. Při obchodu prosím zmiňte, že chcete výtěžek věnovat Lesním skřítkům.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email: lesniskritci@email.cz,
nebo tel.:607 027 087, nebo: 608 894 374
Děkujeme