Klubík

Zveme všechny děti od 2 do 3 a půl let, aby s námi přišly odkrývat tajemství a bohatství přírody, sdílet radost ze společného hraní, zpívání a tvoření do našeho Klubíku. Zveme všechny rodiče či prarodiče k návratu do kouzelného času dětství, kde neexistuje nic důležitějšího než tady a teď. Zveme Vás všechny, děti a (pra)rodiče, užít si přírodu plnými doušky na zahradě Lesních Skřítků v Bílovicích nad Svitavou.

KDY: každý čtvrtek od 9:30 do 11:00 hod, začínáme 13. září 2018, zatím jsou naplánována setkání do 29. listopadu 2018.
KDE: v zahradě Palackého 181, Bílovice n. Svitavou – kousek za sokolovnou.

CENA: První vstup stojí 80 Kč/dítě , poté při každém jednorázovém vstupu 100 Kč/dítě nebo lze předplatit 10 vstupů za 800 Kč.

S SEBOU: Touhu trávit čas v přírodě a objevovat ji na vlastní oči, uši, nos i jazýček a tomu přizpůsobené venkovní oblečení, případně i náhradní oblečení. V dešti nezapomeňte holínky. Pro výtvarnou aktivitu zástěrku nebo starší tričko. V chladném počasí raději o vrstvu navíc a rukavičky.

V době konání Klubíku v Bílovicích jsou školkové děti na dopoledním výletě. Zázemí školky tedy slouží pro potřeby účastníků klubíkových setkání. Máme se tedy v případě nepříznivého počasí kde schovat, ohřát, převléci či posvačit.

Rodiče i děti mají touto cestou také možnost seznámit se s prostředím a praxí vzdělávání v lesní školce a zjistit, zda je lesní školka právě pro ně.